jQuery Update (7.x-4.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Operations
vi: Thao tác

en: None
vi: Không có

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: default theme
vi: giao diện mặc định
