jQuery Update (7.x-4.1-rc1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Operations
cs: Operace

en: None
cs: Žádné

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Configure
cs: Nastavení

en: Performance
cs: Výkon

en: default theme
cs: výchozí téma vzhledu

en: jQuery compression level
cs: kompresní úroveň jQuery
