jQuery Update (7.x-4.1-rc1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: None
he: ללא

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Configure
he: הגדרות

en: Performance
he: ביצועים

en: default theme
he: עיצוב ברירת המחדל
