jQuery Update (7.x-4.1-rc1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Operations
lv: Darbības

en: None
lv: Nav

en: Theme
lv: Tēma

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: default theme
lv: noklusētā tēma
