jQuery Update (7.x-4.1-rc1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Operations
pt: Operações

en: None
pt: Nenhum

en: Theme
pt: Tema

en: Configure
pt: Configurar

en: Performance
pt: Desempenho

en: default theme
pt: o tema predefinido
