jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Delete
bg: Изтриване

en: Search
bg: Търси

en: default
bg: по подразбиране

en: Back
bg: Назад

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Blue
bg: Син

en: Black
bg: Черен
