jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Search
ca: Cerca

en: default
ca: predeterminat

en: Back
ca: Enrere

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Refresh
ca: Refresca

en: Check
ca: Comprova

en: Mobile
ca: Mòbil

en: false
ca: fals

en: true
ca: cert

en: White
ca: Blanc

en: Grid
ca: Graella

en: Blue
ca: Blau

en: Black
ca: Negre

en: Yellow
ca: Groc

en: Add new content
ca: Afegeix un contingut nou

en: Alert
ca: Alerta

en: Welcome to @site-name
ca: Benvingut a @site-name

en: No front page content has been created yet.
ca: Encara no s'ha creat cap contingut per a la portada.
