jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Delete
cs: Smazat

en: Search
cs: Hledat

en: default
cs: výchozí

en: Back
cs: Zpět

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Check
cs: Šek

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: White
cs: Bílá

en: Grid
cs: Mřížka

en: Blue
cs: Modrý

en: Black
cs: Černý

en: Yellow
cs: Žlutá

en: Add new content
cs: Přidat nový obsah

en: Alert
cs: Upozornění

en: Welcome to @site-name
cs: Vítejte na @site-name

en: No front page content has been created yet.
cs: Pro titulní stránku ještě nebyl vytvořen obsah.
