jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Delete
da: Slet

en: Search
da: Søg

en: default
da: standard

en: Back
da: Tilbage

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Refresh
da: Opdatér

en: Forward
da: Videresend

en: false
da: falsk

en: true
da: sand

en: White
da: Hvid

en: Grid
da: Gitter

en: Blue
da: Blå

en: Grey
da: Grå

en: Black
da: Sort

en: Yellow
da: Gul

en: Add new content
da: Tilføj nyt indhold

en: Alert
da: Advarsel

en: Welcome to @site-name
da: Velkommen til @site-name

en: No front page content has been created yet.
da: Der er ikke blevet oprettet forsideindhold endnu.
