jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།
