jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Delete
eo: Forigu

en: Search
eo: Serĉu

en: default
eo: defaŭlto

en: Refresh
eo: Renovigu

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Blue
eo: Blua

en: Black
eo: Nigra

en: Yellow
eo: Flava

en: Welcome to @site-name
eo: Bonvenon al @site-name

en: No front page content has been created yet.
eo: Neniu ĉefpaĝa enhavo jam estis kreita.
