jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Delete
et: Kustuta

en: Search
et: Otsing

en: default
et: vaikimisi

en: Back
et: Tagasi

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Refresh
et: Värskenda

en: Check
et: Kontrolli

en: RSS
et: RSS vood

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: White
et: Valge

en: Grid
et: Ruudustik

en: Blue
et: Sinine

en: Black
et: Must

en: fade
et: hajuv

en: Yellow
et: Kollane

en: Add new content
et: Uue sisu lisamine

en: Alert
et: Hoiatus

en: Welcome to @site-name
et: Tere tulemast saidile @site-name

en: No front page content has been created yet.
et: Esilehe sisu pole veel loodud.
