jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Delete
fi: Poista

en: Search
fi: Etsi

en: default
fi: oletus

en: Back
fi: Takaisin

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Check
fi: Muu suoritus

en: false
fi: epätosi

en: true
fi: tosi

en: Info
fi: Tieto

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Blue
fi: Sininen

en: Black
fi: Musta

en: Yellow
fi: Keltainen

en: Add new content
fi: Lisää uutta sisältöä

en: Alert
fi: Varoitus

en: Welcome to @site-name
fi: Tervetuloa sivustolle @site-name

en: No front page content has been created yet.
fi: Etusivun sisältöä ei ole vielä luotu.
