jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Delete
gl: Borrar

en: Search
gl: Buscar

en: default
gl: predeterminado

en: Back
gl: Voltar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Check
gl: Comprobar

en: Info
gl: Información

en: White
gl: Branco

en: Grid
gl: Grella

en: Blue
gl: Azul

en: Black
gl: Negro

en: Yellow
gl: Amarelo

en: Add new content
gl: Engadir novo contido

en: Welcome to @site-name
gl: Benvido a @site-name

en: No front page content has been created yet.
gl: Aínda non se creou contido para a páxina principal.
