jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Delete
ja: 削除

en: Search
ja: 検索

en: default
ja: デフォルト

en: Back
ja: 戻る

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Check
ja: 小切手

en: Mobile
ja: モバイル

en: false
ja: 偽

en: true
ja: 真

en: White
ja: 白

en: Grid
ja: グリッド

en: Blue
ja: ブルー

en: Black
ja: ブラック

en: Yellow
ja: イエロー

en: Add new content
ja: 新規コンテンツを追加

en: Alert
ja: 警告

en: Welcome to @site-name
ja: @site-nameへようこそ

en: No front page content has been created yet.
ja: フロントページ向けコンテンツはまだ作成されていません。

en: Star
ja: スター
