jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Search
ka: ძიება

en: Refresh
ka: განახლება

en: Info
ka: ინფო

en: Blue
ka: ლური
