jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Delete
kk: Өшіру

en: Search
kk: Іздестіру

en: default
kk: әдепкі

en: Blue
kk: Көк

en: Black
kk: Қара

en: Add new content
kk: Жаңа контент қосу

en: Welcome to @site-name
kk: @site-name сайтына қош келдіңіз!

en: No front page content has been created yet.
kk: Батапқы бетке еш контент құрылмады.
