jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Delete
km: លុប

en: Search
km: ស្វែងរក

en: default
km: លំនាំដើម

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Black
km: ខ្មៅ

en: Add new content
km: បន្ថែម​មាតិកា​ថ្មី

en: Welcome to @site-name
km: ស្វាគមន៍​ការ​មក​កាន់​ @site-name

en: No front page content has been created yet.
km: មាតិកា​ទំព័រ​មុខ​មិន​ទាន់​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ទេ ។
