jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Search
ku: گەڕان

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Info
ku: زانیاری

en: Blue
ku: شین

en: Black
ku: ڕەش

en: Add new content
ku: ناوەڕۆکی نوێ زیادبکە

en: Welcome to @site-name
ku: بەخێرهاتی بۆ @site-name

en: No front page content has been created yet.
ku: پەڕەی سەرەتا هێشتا درووست نەکراوە.
