jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Add new content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນໃໝ່

en: Welcome to @site-name
lo: ຍິນດີຕ້ອນຮັບສູ່ @site-name ເວັບໄຊ

en: No front page content has been created yet.
lo: ຍັງບໍ່ທັນມີການສ້າງເນື້ອໃນ ໃນໜ້າຫຼັກ
