jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Search
lt: Paieška

en: default
lt: įprasta

en: Back
lt: Atgal

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Check
lt: Čekis

en: Info
lt: Informacija

en: White
lt: Baltas

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Black
lt: Juoda

en: Yellow
lt: Geltona

en: Add new content
lt: Pridėti naujo turinio

en: Welcome to @site-name
lt: Sveiki atvykę į @site-name

en: No front page content has been created yet.
lt: Dar nebuvo sukurtas turinys pirmam puslapiui.

en: Star
lt: Pažymėti
