jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Info
ml: വിവരം
