jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Delete
mn: Устгах

en: Search
mn: Хайх

en: default
mn: Үндсэн

en: False
mn: Худал
