jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Delete
nn: Slett

en: Search
nn: Søk

en: default
nn: standard

en: Back
nn: Attende

en: Info
nn: Informasjon

en: Add new content
nn: Legg til nytt innhald

en: Welcome to @site-name
nn: Velkomen til @site-name

en: No front page content has been created yet.
nn: Ikkje noko framsideinnhald har blitt laga enno.
