jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: default
sk: predvolené

en: Back
sk: Späť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Check
sk: Skontroluj

en: Forward
sk: Preposlať

en: Mobile
sk: Mobil

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: White
sk: Biela

en: Grid
sk: Mriežka

en: Blue
sk: Modrá

en: Black
sk: Čierna

en: Yellow
sk: Žltá

en: Add new content
sk: Pridať nový obsah

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Welcome to @site-name
sk: Vitajte na @site-name

en: No front page content has been created yet.
sk: Obsah titulnej stránky zatiaľ nebol vytvorený.
