jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Delete
sq: Fshij

en: Search
sq: Kërko

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Blue
sq: Blu

en: Black
sq: E zezë

en: Add new content
sq: Krijo përmbajtje të re

en: Welcome to @site-name
sq: Mirësevini tek @site-name
