jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Delete
sv: Radera

en: Search
sv: Sök

en: default
sv: förvald

en: Back
sv: Tillbaka

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: false
sv: falskt

en: true
sv: sant

en: Info
sv: Information

en: White
sv: Vit

en: Grid
sv: Rutnät

en: Blue
sv: Blå

en: Black
sv: Svart

en: Yellow
sv: Gul

en: Add new content
sv: Lägg till nytt innehåll

en: Alert
sv: Larm

en: Welcome to @site-name
sv: Välkommen till @site-name

en: No front page content has been created yet.
sv: Inget innehåll för startsidan har skapats ännu.

en: Star
sv: Stjärna
