jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Search
te: వెతుకు

en: default
te: అప్రమేయం

en: Back
te: వెనక్కి

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Info
te: సమాచారం

en: Blue
te: నీలం

en: Black
te: నలుపు

en: Welcome to @site-name
te: @site-nameకి స్వాగతం
