jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Delete
th: ลบ

en: Search
th: ค้นหา

en: Back
th: กลับ

en: False
th: เท็จ

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Check
th: เช็ค

en: Mobile
th: มือถือ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Black
th: สีดำ

en: Yellow
th: เหลือง

en: Add new content
th: เพิ่มเนื้อหาใหม่

en: Alert
th: แจ้งเตือน

en: Welcome to @site-name
th: ยินดีต้อนรับสู่ @site-name
