jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Delete
vi: Xóa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: default
vi: mặc định

en: Back
vi: Trở lại

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Check
vi: Kiểm tra

en: false
vi: sai

en: true
vi: đúng

en: Info
vi: Thông tin

en: Grid
vi: Lưới

en: Blue
vi: Xanh

en: Black
vi: Đen

en: Yellow
vi: Vàng

en: Add new content
vi: Thêm nội dung

en: Alert
vi: Báo động

en: Welcome to @site-name
vi: Chào mừng đến với @site-name

en: No front page content has been created yet.
vi: Không có nội dung nào được đưa lên trang chủ.

en: dialog
vi: thoại
