jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Search
be: Пошук

en: default
be: прадвызначана

en: Back
be: Назад

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: Info
be: Інфармацыя

en: Grid
be: Сетка

en: Add new content
be: Дадаць новае змесціва

en: Welcome to @site-name
be: Запрашаем на @site-name

en: No front page content has been created yet.
be: Яшчэ не створана матэрыялаў для галоўнай старонкі.
