jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Search
bo: འཚོལ

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Check
bo: ཞིབ་བཤེར།

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Add new content
bo: ནང་དོན་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད

en: Welcome to @site-name
bo: @site-name་ལ་ཕེབས་པར་དགའ་བསུ་ཞུ

en: No front page content has been created yet.
bo: མདུན་ངོས་སུ་ནང་དོན་གསར་འཛུགས་བྱས་མེད།
