jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: default
el: προεπιλογή

en: Back
el: Πίσω

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Check
el: Επιταγή

en: Forward
el: Επόμενο

en: false
el: ψευδές

en: true
el: αληθές

en: Info
el: Πληροφορίες

en: White
el: Λευκό

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Blue
el: Μπλε

en: Black
el: Μαύρο

en: Add new content
el: Υποβολή νέας ύλης

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Welcome to @site-name
el: Καλωσορίσατε στο @site-name

en: No front page content has been created yet.
el: Δεν έχει δημιουργηθεί ακόμα περιεχόμενο για την αρχική σελίδα.
