jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Delete
es: Eliminar

en: Search
es: Buscar

en: default
es: predeterminado

en: Back
es: Atrás

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Refresh
es: Actualizar

en: Check
es: Comprobar

en: Forward
es: Reenviar

en: Mobile
es: Móvil

en: false
es: falso

en: true
es: verdadero

en: White
es: Blanco

en: Grid
es: Cuadrícula

en: Blue
es: Azul

en: Black
es: Negro

en: Yellow
es: Amarillo

en: Add new content
es: Añadir nuevo contenido

en: Alert
es: Alerta

en: Welcome to @site-name
es: Bienvenido a @site-name

en: No front page content has been created yet.
es: Todavía no se ha creado contenido para la portada.

en: Star
es: Estrella
