jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Search
eu: Bilatu

en: default
eu: lehenetsia

en: Back
eu: Itzuli

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Refresh
eu: Berritu

en: Check
eu: Egiaztatu

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: Info
eu: Informazioa

en: Grid
eu: Sareta

en: Blue
eu: Urdina

en: Black
eu: Beltza

en: Add new content
eu: Eduki berria sortu

en: Alert
eu: Alerta

en: Welcome to @site-name
eu: Ongi etorri @site-name gunera

en: No front page content has been created yet.
eu: Ez da oraindik azaleko edukirik sortu.
