jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Delete
hu: Törlés

en: Search
hu: Keresés

en: default
hu: alapértelmezés

en: Back
hu: Vissza

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Check
hu: Csekk

en: Forward
hu: Továbbítás

en: Mobile
hu: Mobil

en: false
hu: hamis

en: true
hu: igaz

en: Info
hu: Infó

en: White
hu: Fehér

en: Grid
hu: Rács

en: Blue
hu: Kék

en: Grey
hu: Szürke

en: Black
hu: Fekete

en: Yellow
hu: Sárga

en: Add new content
hu: Új tartalom hozzáadása

en: Alert
hu: Riasztás

en: Welcome to @site-name
hu: @site-name – üdvözlet a webhelyen!

en: No front page content has been created yet.
hu: Még nem lett létrehozva címlapra kerülő tartalom.

en: Star
hu: Csillag
