jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Search
hy: Որոնել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Info
hy: Ինֆո

en: No front page content has been created yet.
hy: Գլխավոր էջի բովանդակությունը դեռ ստեղծված չէ։
