jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Search
jv: Goléki

en: default
jv: gawan

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Refresh
jv: Anyari

en: Add new content
jv: Tambah kontén anyar

en: Welcome to @site-name
jv: Sugeng rawuh dateng @site-name

en: No front page content has been created yet.
jv: Durung ānā kontèn sing digawé kanggo kācā ngarep.
