jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Search
lv: Meklēt

en: default
lv: noklusējums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Check
lv: Pārbaude

en: Forward
lv: Pārsūtīt

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: White
lv: Balts

en: Grid
lv: Režģis

en: Blue
lv: Zils

en: Black
lv: Melns

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Add new content
lv: Pievienot jaunu saturu

en: Welcome to @site-name
lv: Sveicināti vietnē @site-name

en: No front page content has been created yet.
lv: Vēl nav izveidots priekšējās lapas saturs.
