jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Delete
mr: मिटवा

en: Search
mr: शोध

en: default
mr: मुलभूत

en: Back
mr: मागे

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: No front page content has been created yet.
mr: मुख्यपानावरील साहित्य अद्याप निर्माण झालेले नाही
