jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (23 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Delete
no: Slett

en: Search
no: Søk

en: default
no: standard

en: Back
no: Tilbake

en: True
no: Sant

en: False
no: Ikke sant

en: Refresh
no: Oppdater

en: Check
no: Sjekk

en: Forward
no: Videresend

en: Mobile
no: Mobil

en: false
no: usann

en: true
no: sann

en: Info
no: Informasjon

en: White
no: Hvit

en: Grid
no: Rutenett

en: Blue
no: Blått

en: Black
no: Sort

en: Yellow
no: Gul

en: Add new content
no: Legg til nytt innhold

en: Alert
no: Varsel

en: Welcome to @site-name
no: Velkommen til @site-name

en: No front page content has been created yet.
no: Det er ikke opprettet noe innhold for forsiden ennå.
