jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Delete
oc: Suprimir

en: Search
oc: Recercar

en: default
oc: defaut

en: Back
oc: Precedent

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Refresh
oc: Refresca

en: Check
oc: Verificar

en: false
oc: fals

en: true
oc: verai

en: White
oc: Blanc

en: Grid
oc: Grasilha

en: Blue
oc: Blau

en: Grey
oc: Gris

en: Black
oc: Negre

en: Yellow
oc: Jaune

en: Add new content
oc: Apondre de contengut novèl

en: Welcome to @site-name
oc: Benvenguda dins @site-name

en: No front page content has been created yet.
oc: Cap de contengut de pagina d'acuèlh es pas estat creat pel moment.
