jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Search
ta: தேடல்

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: RSS
ta: ஆர்எஸ்எஸ்

en: Info
ta: தகவல்

en: Grid
ta: கட்டம்

en: Blue
ta: நீலம்

en: Black
ta: கருப்பு

en: Add new content
ta: புதிய உள்ளடக்கத்தை இணை

en: Alert
ta: சமிக்சை

en: Welcome to @site-name
ta: @site-name வரவேற்கிறது

en: No front page content has been created yet.
ta: இன்னும் முதற்பக்க உள்ளடக்கம் உருவாக்கப்படவில்லை.
