jQuery Mobile UI (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Search
ur: تلاش

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Back
ur: واپس

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط
