jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: header
az: başlıq

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Tabs
az: Tablar

en: About
az: Haqqında
