jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: header
bo: འགོ་བརྗོད

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: About
bo: གསལ་བཤད
