jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: header
ca: capçalera

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: About
ca: Detalls
