jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: header
da: sidehovede

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Collapsible
da: Sammenklappelig

en: Tabs
da: Faner

en: About
da: Om
