jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: header
es: encabezado

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Collapsible
es: Plegable

en: Tabs
es: Pestañas

en: About
es: Acerca de
