jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: header
eu: goiburua

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Tabs
eu: Fitxak

en: About
eu: (r)i buruz
